Gry ubieranki

Przynajmniej jeden z artykułów zarezerwowaliśmy na gry dla dziewczyn, czyli tzw. gry ubieranki, czy też gry w robieniu makijażu. Zdobyły one niewątpliwie wielką popularność, która stale wzrasta. Nie ma chyba dziewczyny, która by przynajmniej raz w życiu nie zagrała w tego typu grę. Po prostu płeć piękna kocha spędzać czas w taki, a nie inny sposób. Kobiety nie grają w piłkę, ani nie wspinają się po drzewach.

Co dają gry ubieranki? Pozwalają rozwijać wyobraźnię, a dziewczyny uczą się dzięki nim tworzyć nowe zestawy, dopasowują kolory, czy fasony. Taka wiedza procentuje w przyszłości, ponieważ dużo prościej zrobić zakupy, a w galerii handlowej nie dostajemy zawrotu głowy. Kupno fajnego zestawu to już tylko bułka z masłem. Przy okazji wytropimy niepowtarzalne dodatki, które są przecież niezbędnym elementem w każdym zestawieniu. W grach ubierankach jest wiele torebek do wyboru, czyli zarówno małe, duże, kopertowe, czy też torebki do pracy. Torebki przecież wybiera się w zgodzie ze stylem, jaki preferujemy. Każda kobieta wie, że passe byłoby wybranie pakownej wielkiej torby na przyjęcie, gdzie ubrane jesteśmy w tzw. małą czarną. Wiedza, jaką zdobywamy podczas grania w gry ubieranki pozwala nam nie popełnić żadnej gafy, czy błędu.

Modowe tajniki nie są nam już obce. Ważną dla dziewczyn grą jest gra w robienie makijażu. Bez makijażu większość z dziewczyn nie ruszy się z domu nawet do sklepu. Zanim jednak go zrobimy poznamy tajniki jego tworzenia. Tego typu gra dla dziewczyn daje te możliwości. Wirtualne modelki są cierpliwe i piękne. Można na nich próbować robić przeróżne makijaże i zestawienia kolorystyczne. Dziewczyny wiedzą dzięki temu jaki kolor cieni możemy dopasować do oczu koloru niebieskiego, czy piwnego, aby uwydatnić ich piękno. Tusz do rzęs to taki niezbędnik w kosmetyczce każdej kobiety, bo dzięki niemu oczy stają się wyraźne i wspaniale podkreślone. Dzięki tym grom wyrabiamy w sobie przydatne nawyki, chociażby uczymy się kolejności w tworzeniu makijażu, gdzie najpierw idzie podkład, puder, róż, bronzer, kredka, cienie, tusz i błyszczyk, czy szminka. Gry w robieniu makijażu uczą nas robienia delikatnego makijażu, tak aby sprawiał wrażenie, że go w ogóle nie ma. celem makijażu jest podkreślenie piękna dziewczyny, więc gry ubieranki i gry w robieniu makijażu są praktyczne.

Category(s): Wokół komputerów
Tags: , ,

Comments are closed.